nahé divadlo

První povídka Muže, který čeká

V rámci rožnovské ZUŠ OPEN uvedeme v pátek 27. května 2022 v 18:30 hod. první povídku z inscenace Muž, který čeká.

Muž, který čeká v Brillovce

V rámci benefiční akce Neděle pro Ukrajinu uvedeme představení Muž, který čeká.

Svlékání Nahého divadla

Nová divadelní talk show Jana Chytila, ve které jako hosté vystupují herci Nahého divadla. První díl s herečkou Sárou Fiuráškovou uvádíme v rámci Světového dne divadla v neděli 27. 3. 2022 v 19:00 hod. Vstupenky si rezervujte v sekci Program.

Navštívení v kostele Všech svatých

Další představení vánoční inscenace Nahého divadla proběhne v neděli 6. března 2022 v 15:00 hod. v rožnovském kostele Všech svatých. Výtěžek ze vstupného bude odeslán do sbírky Člověka v tísni SOS Ukrajina.

Nahé divadlo - Navštívení - inscenace

Repríza Metropole

Další představení nejdéle hrané inscenace Nahého divadla proběhne v neděli 13. února 2022 v 18:00 hod. Vstupenky si rezervujte v sekci Program.

Nahé divadlo - Metropole - inscenace

Novoroční repríza Navštívení

Další představení vánoční inscenace Nahého divadla proběhne v sobotu 8. ledna 2022 v 18:00 hod. Vstupenky si rezervujte v sekci Program.

Nahé divadlo - Navštívení - inscenace

Předvánoční repríza Navštívení

Další představení vánoční inscenace Nahého divadla proběhne v sobotu 18. prosince 2021 v 17:00 hod. Vstupenky si rezervujte v sekci Program.

Nahé divadlo - Navštívení - inscenace

Noc divadel 2021 v Nahém divadle

Nahé divadlo se opět zúčastní celorepublikového projektu Noc divadel. Vstupenky na jednotlivé části programu si rezervujte v sekci Program.

Derniéra Neklidného srdce

Václav Hudeček, jedna z nejvýraznějších hereckých osobností Nahého divadla, uzavírá svou hereckou dráhu v Nahém divadle a dává přednost hudební kariéře. Pokud chcete Václava Hudečka naposledy zhlédnout v hlavní roli nejnovější inscenace Neklidné srdce, máte poslední možnost v sobotu 20. listopadu 2021 v rámci letošní Noci divadel. Vstupenky si rezervujte v sekci Program.

Nahé divadlo - Neklidne_srdce - inscenace

Další představení nejnovější inscenace Nahého divadla proběhne v neděli 26. září 2021 v 17:00 hod. Vstupenky si rezervujte v sekci Program.

Nahé divadlo - Neklidne_srdce - inscenace

Obnažení Nahého divadla 27. – 28. 08. 2021

Nahé divadlo pro vás připravilo 1. ročník přehlídky divadelních inscenací Nahého divadla. Festival Obnažení Nahého divadla se koná od pátku do soboty 27. – 28. srpna 2021 v prostorech rožnovské Základní umělecké školy. V rámci festivalu proběhne i premiéra nové inscenace Neklidné srdce. Vstupenky si rezervujte v sekci Program.

Nahé divadlo na Instagramu

Nahé divadlo má nový účet na Instagramu. Sledujte Nahé divadlo a budete vědět o všem, co se v něm aktuálně děje.

Nahé divadlo na YouTube

Nahé divadlo má nový kanál na YouTube. Přihlaste se k jeho odběru. V prvním videu se můžete podívat na náš první trailer. Tlačítko Odebírat najdete pod videem. Jakmile se přihlásíte k odběru našeho kanálu, ihned budete vědět o nových videích, které jsme pro vás zveřejnili.