nahé divadlo

Repríza Metropole

Další představení nesmrtelné inscenace Nahého divadla proběhne v neděli 13. února 2022 v 18:00 hod. Vstupenky si rezervujte v sekci Program.

Nahé divadlo - Metropole - inscenace

Novoroční repríza Navštívení

Další představení vánoční inscenace Nahého divadla proběhne v sobotu 8. ledna 2022 v 18:00 hod. Vstupenky si rezervujte v sekci Program.

Nahé divadlo - Navštívení - inscenace

Předvánoční repríza Navštívení

Další představení vánoční inscenace Nahého divadla proběhne v sobotu 18. prosince 2021 v 17:00 hod. Vstupenky si rezervujte v sekci Program.

Nahé divadlo - Navštívení - inscenace

Noc divadel 2021 v Nahém divadle

Nahé divadlo se opět zúčastní celorepublikového projektu Noc divadel. Vstupenky na jednotlivé části programu si rezervujte v sekci Program.

Derniéra Neklidného srdce

Václav Hudeček, jedna z nejvýraznějších hereckých osobností Nahého divadla, uzavírá svou hereckou dráhu v Nahém divadle a dává přednost hudební kariéře. Pokud chcete Václava Hudečka naposledy zhlédnout v hlavní roli nejnovější inscenace Neklidné srdce, máte poslední možnost v sobotu 20. listopadu 2021 v rámci letošní Noci divadel. Vstupenky si rezervujte v sekci Program.

Nahé divadlo - Neklidne_srdce - inscenace

Další představení nejnovější inscenace Nahého divadla proběhne v neděli 26. září 2021 v 17:00 hod. Vstupenky si rezervujte v sekci Program.

Nahé divadlo - Neklidne_srdce - inscenace

Obnažení Nahého divadla 27. – 28. 08. 2021

Nahé divadlo pro vás připravilo 1. ročník přehlídky divadelních inscenací Nahého divadla. Festival Obnažení Nahého divadla se koná od pátku do soboty 27. – 28. srpna 2021 v prostorech rožnovské Základní umělecké školy. Vstupenky si rezervujte v sekci Program.

Premiéra Neklidného srdce

Kariérismus a korupce jdou ruku v ruce. Co všechno je bezskrupulózní člověk ochotný udělat pro svoji kariéru? Nekompromisní sonda do amorálních mezilidských vztahů volně inspirovaná motivem „zrádného srdce“ ze stejnojmenné horrorové povídky Edgara Allana Poea. Premiéra inscenace se uskuteční v pátek 27. srpna 2021 a zahájí festival Obnažení Nahého divadla. V hlavní roli účinkuje Václav Hudeček.

Nahé divadlo - Neklidne_srdce - inscenace

Nahé divadlo na Instagramu

Nahé divadlo má nový účet na Instagramu. Sledujte Nahé divadlo a budete vědět o všem, co se v něm aktuálně děje.

Nahé divadlo na YouTube

Nahé divadlo má nový kanál na YouTube. Přihlaste se k jeho odběru. V prvním videu se můžete podívat na náš první trailer. Tlačítko Odebírat najdete pod videem. Jakmile se přihlásíte k odběru našeho kanálu, ihned budete vědět o nových videích, které jsme pro vás zveřejnili.