nahé divadlo

Obnažení Nahého divadla III

3. ročník přehlídky divadelních inscenací Nahého divadla věnovaný 15 letům Nahého divadla se koná 18. – 20. srpna 2023 v rožnovské ZUŠ. V rámci festivalu uvedeme i premiéru dalšího pokračování autorské inscenace Metropole. Vstupenky si rezervujte v sekci Program.

Premiéra Metropole 2.5

Další díl autorské inscenace Metropole bude poprvé uveden v sobotu 20. srpna 2023 v rámci festivalu Obnažení Nahého divadla. Vstupenky si rezervujte v sekci Program.

Svlékání Nahého divadla

Nová divadelní talk show Jana Chytila, ve které jako hosté vystupují herci Nahého divadla. Druhý díl s hercem Václavem Hudečkem uvedeme v sobotu 25. března 2023 v 19:00 hod. Vstupenky si rezervujte v sekci Program.

Navštívení v Evangelickém kostele

Další představení vánoční inscenace Nahého divadla proběhne v sobotu 17. prosince 2022 v 17:00 hod v rožnovském Evangelickém kostele.

Nahé divadlo - Navštívení - inscenace

Noc divadel 2022 v Nahém divadle

Nahé divadlo se opět zúčastní celorepublikového projektu Noc divadel. Vstupenky na jednotlivé části programu si rezervujte v sekci Program

Repríza Metropole 2

Další představení nejnovější inscenace Nahého divadla uvedeme v sobotu 17. září 2022 ve 20:00 hod. Vstupenky si rezervujte v sekci Program.

Metropole 2 Jan Chytil a Jana Koryčanská

Repríza Metropole

Další představení nejdéle hrané inscenace Nahého divadla uvedeme v sobotu 17. září 2022 v 19:00 hod. Vstupenky si rezervujte v sekci Program.

Metropole Vladislav Chmelař Jan Chytil Václav Hudeček

Obnažení Nahého divadla II 27. srpna 2022

Program 2. ročníku: Prozření (derniéra), Metropole a Metropole 2 (premiéra). Vstupenky si rezervujte v sekci Program.

Premiéra Metropole 2

Druhý díl autorské inscenace Metropole bude poprvé uveden v sobotu 27. srpna 2022 v rámci festivalu Obnažení Nahého divadla. Vstupenky si rezervujte v sekci Program.

Metropole 2 Jan Chytil a Jana Koryčanská

Derniéra Prozření

Nejautobiografičtější inscenace Nahého divadla bude uvedena naposledy v sobotu 27. srpna 2022 v rámci festivalu Obnažení Nahého divadla. Vstupenky si rezervujte v sekci Program.

Nahé divadlo - Prozření - inscenace

Muž, který čeká v Brillovce

Nahé divadlo podpořilo benefiční akci pro Ukrajinu a dopomohlo k výtěžku 14 000,- Kč. Děkujeme všem divákům za jejich štědrost!

Svlékání Nahého divadla

Nová divadelní talk show Jana Chytila, ve které jako hosté vystupují herci Nahého divadla. První díl s herečkou Sárou Fiuráškovou uvádíme v rámci Světového dne divadla v neděli 27. 3. 2022 v 19:00 hod. Vstupenky si rezervujte v sekci Program.

Navštívení v kostele Všech svatých

Další představení vánoční inscenace Nahého divadla bylo uvedeno v neděli 6. března 2022 v 15:00 hod. v rožnovském kostele Všech svatých. Výtěžek z dobrovolného vstupného vynesl 4000,- Kč a byl odeslán do sbírky Člověka v tísni SOS Ukrajina. Děkujeme všem divákům za jejich štědrost!

Nahé divadlo - Navštívení - inscenace

Repríza Metropole

Další představení nejdéle hrané inscenace Nahého divadla proběhne v neděli 13. února 2022 v 18:00 hod. Vstupenky si rezervujte v sekci Program.

Nahé divadlo - Metropole - inscenace

Novoroční repríza Navštívení

Další představení vánoční inscenace Nahého divadla proběhne v sobotu 8. ledna 2022 v 18:00 hod. Vstupenky si rezervujte v sekci Program.

Nahé divadlo - Navštívení - inscenace

Předvánoční repríza Navštívení

Další představení vánoční inscenace Nahého divadla proběhne v sobotu 18. prosince 2021 v 17:00 hod. Vstupenky si rezervujte v sekci Program.

Nahé divadlo - Navštívení - inscenace

Noc divadel 2021 v Nahém divadle

Nahé divadlo se opět zúčastní celorepublikového projektu Noc divadel. Vstupenky na jednotlivé části programu si rezervujte v sekci Program.

Derniéra Neklidného srdce

Václav Hudeček, jedna z nejvýraznějších hereckých osobností Nahého divadla, uzavírá svou hereckou dráhu v Nahém divadle a dává přednost hudební kariéře. Pokud chcete Václava Hudečka naposledy zhlédnout v hlavní roli nejnovější inscenace Neklidné srdce, máte poslední možnost v sobotu 20. listopadu 2021 v rámci letošní Noci divadel. Vstupenky si rezervujte v sekci Program.

Nahé divadlo - Neklidne_srdce - inscenace

Další představení nejnovější inscenace Nahého divadla proběhne v neděli 26. září 2021 v 17:00 hod. Vstupenky si rezervujte v sekci Program.

Nahé divadlo - Neklidne_srdce - inscenace

Obnažení Nahého divadla

1. ročník přehlídky divadelních inscenací Nahého divadla se koná 27. – 28. srpna 2021. V rámci festivalu uvedeme i premiéru nové autorské inscenace Neklidné srdce. Vstupenky si rezervujte v sekci Program.