VAŠE VZKAZY
Přidat vzkaz
Vaše jméno
Napište číslo 22 (ochrana proti spamu)

www.graclik.cz Ne | 01. 07. 2018 | 20.32
 
Conrote:Restart. Jedním slovem SKVĚLÉ!

Lukáš Osmančík So | 30. 06. 2018 | 23.09
 
Conrote:Restart. Působivé herecké výkony spolu s výborně zvolenou atmosférickou hudbou a světly. Těším se na pokračování.

André Kartsi Ne | 03. 06. 2018 | 20.39
 
Noc nocí. Inscenace byla velmi dobrá. Propojení několika literárních zdrojů s originálním a vzrušujícím technickým provedením ve mně zanechalo příjemný pocit. Hudební koláž byla naprosto bezkonkurenční. Užil jsem si to!

Jiří Hauser Út | 24. 04. 2018 | 11.05
 
Noc nocí. Koláž Erbenových textů a evangelií v moderním pojetí na mě působila přirozeným projevem mladých herců, kteří vědí o čem hrají a zaujatě nepateticky burcují diváky k odsouzení současného konzumu - shopping and fucking. Koláž dále ukazuje ztrátu morálních hodnot, smysl rodiny (nejen Svaté), odcizení v mezilidských vztazích a varuje jako memento před krachem naší tzv. vyspělé civilizace. Naší poslední nadějí zůstává malé děťátko zabalené v prostém plátně... A režisér, autor a mladí protagonisté nám ji ukazují s otevřeným srdcem a plným nasazením. Proto jim věříme i chápeme vyprávěný příběh.

Marie Katcheva St | 11. 04. 2018 | 09.41
 
Noc nocí. Konečně se dostávám k mému zapomenutému dárku (v kabelce) od vás. Na perníček se vzkazem jsem zapomněla, ale na zážitky z představení ne. Líbilo se mi, jak se herci chopili svých rolí a dokázali mne vtáhnout do děje. V jednu chvilku jsem měla dokonce na sobě "zimomrjavki" :) Hra nebyla příliš složitá na pochopení, ale zároveň mne donutila se zamyslet nad ní, nad svým chováním, pohledem na svět a lidi kolem. Viděla jsem v ní minulost, přítomnost a i možnou budoucnost. Hra mne bavila, a děkuji za ni. Jsem ráda, že jsem vás mohla vidět a budu se těšit třeba na další představení. Přeju vám hodně zdaru, pobavení, vizí i úspěchů.

Slečna Marplová Čt | 29. 03. 2018 | 23.00
 
Noc nocí. Přicházela jsem na představení se zvědavostí a odcházela jsem spokojená, nadšená, mile překvapená, naplněná... Líbí se mi, když herci divákovi nenaservírují všechno pod nos, ale nechají ho, ať si s tím tématem poradí. V této inscenaci jsou použity obrazy, asociace, symboly, hodnoty... Krásná práce, velmi. Z hlediska nápadu, myšlenky, realizace, provedení, hudby, osvětlení, usazení diváků atd. to bylo pro mě velmi povedené. Velké díky i za odvahu se do něčeho takového pustit.

Michal Kopecký Čt | 29. 03. 2018 | 22.00
 
Noc nocí. V dnešní době vůbec neuškodí si připomenout základní věci, které se tak trochu ze života vytrácejí. A to jsou slušnost, pokora, v něco věřit a podle toho se chovat. V této inscenaci tohle všechno je. Láska postavená do konfrontace s lidskou pýchou a marnivostí je téma blízké velké většině lidí a to je dobře. Vůbec mně nevadilo, že k tomu bylo využito Karla Jaromíra Erbena a tím pádem i náboženských motivů, v tomto případě se mi to jevilo naopak jako posilující prvek ke zvýraznění tématu. Váš soubor pravidelně sleduji delší časové období (více jak tři roky) a zřetelný je také posun všech mladých herců a jejich schopností hrát divadlo. Výkony všech jsou výborné, a - spolu s pro Nahé divadlo typickou skvěle vyváženou souhrou světla, obrazů a hudby - chvílemi dokonce strhující. Díky.

Max Majer Čt | 15. 03. 2018 | 19.58
 
Noc nocí. Důkaz, že Nahé divadlo nehraje pouze gangsterky ;-) A skutečně...velmi povedená inscenace. Přestože na náboženské motivy zrovna nejsem a chvilkami jsem se obával, hra nabrala po chvíli určitou gradaci a od té chvíle jsem se do toho vžil. Mohl bych tu vyprávět o píli a talentu všech mladých herců, vyjmenovat všechny, ale všichni víme, že jsou skvělí, jen tak dál. Tato autorská hra měla svou sílu jinde než v násilí, korupci, jako u her předchozích. Byly to události, které potkaly jednotlivé postavy (můžu zmínit smrt Marie v provedení Barbory Přikrylové). Popravdě můj výraz v obličeji se během inscenace měnil co pár vteřin, za což mohou tři pohledy, tři životní styly, tři osudy. Celkem z toho vyplynula povedená hra, a já odcházel překvapen a potěšen. Budu se těšit na další dílo.

Slečna Marplová Po | 11. 12. 2017 | 22.01
 
Conrote: Restart. Změny, které jsou provedeny, oproti Conrote, já osobně hodnotím za velmi pozitivní. Byla jsem mile překvapena, a ač se nepovažuji za měkotu, musím přiznat, že jedno oko nezůstalo suché (tedy aspoň to moje). Velmi povedené. Ještě jedna věc, ze které jsem nadšená (to jsem sice byla i předtím, ale nadšená jsem byla i teď), bylo zpracování "návratů", nebo jak bych to řekla - těch částí, kde hrály hlavní postavy "zamlada". Mohu vřele doporučit a myslím, že i samotný závěr hry měl předchuť Vánoc. Vytkla bych snad jednu věc - a to nízkou účast diváků (za kterou ale herci nemohli). Myslím, že zklidnění a zastavení se se do adventního času hodí a tato inscenace k té pohodě rozhodně přispěla. Díky, šéfe. PS: A navíc se z divadla vrátíte domů s čistými boty.

Kateřina Halamíčková Ne | 19. 11. 2017 | 20.29
 
Conrote. Můžu jen chválit.
2 3   >>