VAŠE VZKAZY
Přidat vzkaz
Vaše jméno
Napište číslo 22 (ochrana proti spamu)

Max Majer Čt | 15. 03. 2018 | 19.58
 
Noc nocí. Důkaz, že Nahé divadlo nehraje pouze gangsterky ;-) A skutečně...velmi povedená inscenace. Přestože na náboženské motivy zrovna nejsem a chvilkami jsem se obával, hra nabrala po chvíli určitou gradaci a od té chvíle jsem se do toho vžil. Mohl bych tu vyprávět o píli a talentu všech mladých herců, vyjmenovat všechny, ale všichni víme, že jsou skvělí, jen tak dál. Tato autorská hra měla svou sílu jinde než v násilí, korupci, jako u her předchozích. Byly to události, které potkaly jednotlivé postavy (můžu zmínit smrt Marie v provedení Barbory Přikrylové). Popravdě můj výraz v obličeji se během inscenace měnil co pár vteřin, za což mohou tři pohledy, tři životní styly, tři osudy. Celkem z toho vyplynula povedená hra, a já odcházel překvapen a potěšen. Budu se těšit na další dílo.

Slečna Marplová Po | 11. 12. 2017 | 22.01
 
Conrote: Restart. Změny, které jsou provedeny, oproti Conrote, já osobně hodnotím za velmi pozitivní. Byla jsem mile překvapena, a ač se nepovažuji za měkotu, musím přiznat, že jedno oko nezůstalo suché (tedy aspoň to moje). Velmi povedené. Ještě jedna věc, ze které jsem nadšená (to jsem sice byla i předtím, ale nadšená jsem byla i teď), bylo zpracování "návratů", nebo jak bych to řekla - těch částí, kde hrály hlavní postavy "zamlada". Mohu vřele doporučit a myslím, že i samotný závěr hry měl předchuť Vánoc. Vytkla bych snad jednu věc - a to nízkou účast diváků (za kterou ale herci nemohli). Myslím, že zklidnění a zastavení se se do adventního času hodí a tato inscenace k té pohodě rozhodně přispěla. Díky, šéfe. PS: A navíc se z divadla vrátíte domů s čistými boty.

Kateřina Halamíčková Ne | 19. 11. 2017 | 20.29
 
Conrote. Můžu jen chválit.

Zdeněk Dlabaja Čt | 22. 06. 2017 | 18.09
 
Conrote. Toto divadelní představení skutečně uhrane každého. Nahé divadlo si opět dalo záležet jak na scénáři hry, tak na jeho celkovém provedení před diváky. Pro toto divadlo se stává pojem pódium dosti relativní, jelikož každý z diváků měl možnost se dostat k postavám Šéfa, Střelce, Řidiče či dalším až na milimetry blízko a byl tak maximálně vtažen do děje. Díky tomuto prvku, skvělým hereckým výkonům a úžasným vizuálním či zvukovým efektům přestane kdokoliv vnímat, že tomuto dramatu pouze přihlíží jako divák a začne na něj působit nechutná atmosféra zapadlých míst, ve kterých se hra Conrote odehrává. Velká poklona a klobouk dolů za tuto práci. Těším se na další inscenace.

Halina Bellová Út | 20. 06. 2017 | 16.16
 
Metropole. Představení mě velmi zaujalo, bylo velmi lehké vžít se do děje. I když v něm byli jen 3 herci nechybělo tam vůbec nic.Hodně tomu dodala i ta hudba a osvětlení. Líbilo se mi jak se při některých scénkách vraceli do minulosti a nebo také barva dveří, která svítila jinak pro každou postavu. Celkově jsem od představení nemohla odtrhnout oči a nic bych na něm nezměnila. Conrote. Líbilo se mi, že se přestavení nehrálo jen na jevišti,ale i mezi diváky. Bylo tam skvělé obsazení herců(líbily se mi také různé věkové kategorie) a velmi mě pobavila stínohra. Masky které měly anonymní postavy na sobě představení dodaly ještě víc drama a tajemnosti. Herci podali neuvěřitelný výkon a nemám k představení co vytknout. Definitivně doporučuji ho shlédnout.

Hana Bellová Po | 12. 06. 2017 | 12.43
 
Metropole, Conrote. Nejdříve jsme s dcerou zhlédly Metropoli. Představení je hodně komorní, jenom 3 herci, všichni velmi dobře obsazení a velmi profesionální. Režije dobře pracuje s hudbou a zvukem a také se světlem (dveře domodra nebo dočervena mi evokovaly Kieślowskiho trologii barev...) Gangsterky v sobě obvykle mají hodně emocí a i tady tomu tak je, takže si myslím, že i hercům se role dobře hrály. Vzpomínky ve formě zvukové kulisy jsou taky hodně efektní a dobře posunují děj. Druhé představení, Conrote, bylo neméně působivé, se stejným hlavním obsazením, kde mi ale role na jednoho herce sedla méně než v Metropoli. To byla ale drobnost a můj celkový dojem to nijak zvlášt neovlivnilo. V Conrote se mi moc líbila stínohra (hlavně ze svatby do manželství) a opět použití zvukové a světelné kulisy. Celkově to bylo moc milé překvapení s obrovským potenciálem do dalších představení. Moc gratuluju všem hercům ke skvělým výkonům a těším se na další tvorbu.

Lenka Benešová Ne | 14. 05. 2017 | 21.55
 
Metropole, Conrote. Vzhledem k tomu, že šlo o představení ZUŠ, vyjížděla jsem z Brna s nepříliš velkým očekáváním. Nicméně po zhlédnutí představení musím pochválit jak práci režie, tak i obsazení a dechberoucí herecké výkony. Díky atypicky řešenému jevišti mě hra vtáhla do děje, v němž nechybělo vzrušení, dramatičnost a unikátní ztvárnění momentů ze současného života mladých lidí. Bez nadsázky mohu říci, že bych ráda viděla více z dílny Nahého divadla a nebojím se doporučit jejich tvorbu všem, kteří se zajímají o alternativní divadlo.

Jiří Krajča Po | 08. 05. 2017 | 22.05
 
Conrote. Nemůžu nic vytknout. Nejlepší co jsem kdy viděl.

Jakub Staňo Po | 08. 05. 2017 | 22.00
 
Conrote. Divadlo se velmi povedlo, nechybělo tomu nic, láska, drama, krutost, plno věcí k zamyšlení. Já, jako člověk, který často nenavštěvuje divadlo, jsem si tento příběh převelice užil a šel bych hned znova!

Maximilian Majer Po | 08. 05. 2017 | 16.20
 
Conrote. TY ČURÁKU ZASRANEJ!!! Ano, tato inscenace mě nejen pobavila, ale také jsem cítil tu akci a napětí. Co se mi ale líbilo ze všeho nejvíce, byly propracované charaktery jednotlivých členů "bandy", jejich story vyprávějící o jejich minulosti a jak se dostali na "temnou stranu", která je poté pozřela. Také bych zmínil zvukové efekty, které rozhodně stály za to (např. bouchání hlavy o stůl). Nezapomenu zmínit také herecké výkony ať už starších i mladších herců. Bylo to drama, jak se patří a tudíž hodnotím velmi kladně, zatím nejlepší divadelní představení roku 2017 :)
2   >>